270. hét: Mielőtt Mexikóban debütált volna 2018-ban az ügyvédekről szóló Por amar sin ley című telenovella, volt ám neki egy elődje... egy eredetije. Bizony, Castro producer úr noha egy sikernovellát alkotott, de az "csak" remake volt. 2016-ban készült el az eredeti történet, méghozzá Kolumbiában. A címe La ley del corazón. Végül 2018-ban lett második szezonja, és ez jóval hosszabb, mint a mexikói feldolgozás. Mindkettő szuper, ha engem kérdeztek. Már belenéztem ebbe is, de bevallom, ezt egyelőre nem néztem végig. Azért itt hagyom erre a hétre az első évad előzetesét a kolumbiai csapat történetéről! Hidegrázós ez a trailer! <3
Elite
KÉP
A chatben lehet jelentkezni!
Jön: -
Chat
Információk
Szerkesztő: Viki Design: Ninaa {#02} Egyéb kód: - Téma: Telenovellák és színészek Nyitás: 2017.10.13. Zárás: 2017.12.15. Újranyitás: 2020.10.26.
Üdvözöllek kedves látogató! Ezen a talán kissé rendhagyó rajongói oldalon híreket, videókat és képeket fogok megosztani (főleg mexikói és argentin) telenovellákról és a bennük játszó tehetséges színészekről, olykor személyesebb hangvételűre véve, a saját véleményemmel is megspékelve. Eltökélt szándékom eloszlatni a telenovellák kapcsán felmerülő sztereotípiákat, és megmutatni, hogy mennyit fejlődött a műfaj, sőt a színjátszás is az elmúlt évek alatt! Várlak vissza, és remélem, az oldalnak köszönhetően egyre kevesebben fogják gúnyosan megjegyezni, hogy ezek csak "brazil szappanoperák". Sokkal több rejlik bennük!
Hírek
Quererlo todo: Negyedik videóadag a bővített előzetessel!!!
Bár elég késő van, de azt hiszem, még nem vagyok elkésve. Mexikóban kb. most fog adásba kerülni a legelső része a sorozatnak! Már tűkön ülve várom, biztos csodás lesz! A bővített előzetest látva efelől kétségem sincs! Első másodperctől az utolsóig lekötötte a figyelmem. November 4-én nézhette meg mindenki, a sajtótájékoztató keretein belül vetítették le a 7 perces lehengerlő betekintőt! Kérdezgették a színészeket sok mindenről aznap. Ha érdekel a másfél órás sajtótájékoztató, akkor klikkeljetek ide! Egyébként érdemes megnézni, ha van rá ideje az embernek, hiszen sok érdekes dolog hangzott el. Legalábbis így beletekergetve azt szűrtem le, hogy érdekfeszítő dolgok hangzottak el! Ám ha titeket csak és kizárólag az előzetes érdekel, akkor könnyen és egyszerűen elérhetitek, ugyanis beillesztem nektek ide lentre magát a trailert! Készüljetek, tényleg szenzációs!
November 6-án pedig a kulisszák mögé is beleshettünk. Az alkotók és a színészek is meséltek a forgatásról, a látványvilágról, természetesen a karaktereikről. A már látott hosszú előzetesből is lettek bevágva jelenetek. Majd ha lesz elég időm, illetve a spanyolom lesz már olyan szinten, ez lesz az egyik első videó, amit lefordítok nektek egy az egyben! :) Amit megértek belőle, az alapján fantasztikusnak tartom. Pláne, amit az alkotói brigád mondott, hiszen nemcsak a színészek szólaltak meg benne, ahogy erre már kitértem külön. Csekkoljátok! Most pedig... JÖHET A PREMIER!!!